Layer 3 Gigabit optički prekidač 24 priključaka

Layer 3 Gigabit optički prekidač 24 priključaka

STCS5024ST je sloj 3 gigabitnog prekidača vlakana koji nudi 24 Gigabit SFP utora, plus 4 gigabitne Ethernet porta. To je inteligentni višeslojni sigurnosni prekidač koji je posebno dizajniran za velike gigabitne mrežne aplikacije.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STCS5024ST 24 Gigabitni priključak SFP + 4 priključnice 10/100 / 1000Base-T Layer 3 Gigabit prekidač Opis:

Sigurnosna inteligentna višeslojna sklopka STCS5024 je preklopnik nove generacije za mrežnu sigurnost. Ona nudi višestruku uslugu i visoku učinkovitost. S velikim kapacitetom i prebacivanjem visokih performansi, ona također ima naprednu sigurnost. To je premija za kontrolu pristupa konvergentnog sloja male ili srednje veličine MAN ili pristupnu sklopku za korisnike poduzeća.


Napredna sigurnost:

Danas, Mreža se suočava sa svim vrstama sigurnosnih prijetnji, tajnim curenjem i napadima, STCS5024ST sigurnosni inteligentni višeslojni prekidač opremljen je naprednim sigurnosnim značajkama kako bi se osiguralo siguran rad mreže. Podržava sveobuhvatne ACL politike kontrole pristupa, uključujući: korisničku MAC adresu ACL, ACL baziran na IP protokolu (TCP / UDP), ACL baziran na TCP portu, baziran na broju UDP portova i ACL na temelju vremena; Može identificirati pravne servisne terminale s ograničenim VLAN-IP-MAC; podržava protokol 802.1x kontrole pristupa korisnicima, pruža učinkovitije upravljanje portom korisnika od tradicionalne metode; Funkcija ograničenja MAC adrese može kontrolirati broj domaćina koji pristupa određenom portu;

Podržava PVLAN, nudi strogu segregaciju porta unutar 802.1Q VLAN, osigurava visoku sigurnost nad uslugom

operacija; Patentirana tehnika zaštite od CPU-a provjerava i filtrira podatke poslane CPU-u kako bi izbjegli zlonamjerni napad; Nekoliko autentičnosti za protokole kao što su RIP, OSPF itd. (Autentikacija običnog teksta,

MD5 autentifikaciju) kako bi se osigurala kontrola rute i topologije mreže, nudeći veću sigurnost;


Fleksibilni QOS

STCS5024ST sigurnosna višeslojna sklopka podržava inteligentni QoS kako bi udovoljio zahtjevima visoke kvalitete

glasovne, video i ostale multimedijske usluge u realnom vremenu:

Prioritet temeljen na IEEE802.1P označenim informacijama i petu uslugu klasifikacije tokova;

Podržava višeslojni CoS i ToS na temelju protoka kako bi se zadovoljile potrebe multimedijske usluge u stvarnom vremenu kao što je video konferencija; Samoregulirajuća pravila za klasifikaciju višeslojnih tokova, s 1024 pravila protoka podržana u jednom uređaju; 8 prioritetnih queues podržanih po portu, s prevencijom zagušenja i oblikovanjem protoka;


Sveobuhvatna podrška protokol usmjeravanja

STCS5024ST sigurnosna višeslojna sklopka podržava bogat set tehnologije usmjeravanja koji pokriva gotovo sve postojeće postojeće tehnologije usmjeravanja.

Podržava protokole unicast usmjeravanja: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statički usmjeravanje;

Podržava multicast usmjeravanje protokola: IGMP, PIM-SM;

Podržava protok redundancije backup: VRRP.

Prikladno održavanje i kontrolu

Podržava NM metode kao što su SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Podržava BOOTP, TFTP i FTP za brzu nadogradnju softvera.


Tehnički podaci:


Model NO

STCS5024ST

> Sustav

Broj porta

24 Port Gigabit SFP; 4 Port 10/100 / 1000Base-T kombinacija

Kapacitet prebacivanja

48g

Mogućnost prijenosa paketa

> 35.7Mpps

Potrošnja energije

<>

> Osnovna izvedba

MAC adresnu tablicu

32K

Unosi u tablici usmjeravanja

8K

Kapacitet spremnika

Dijeljeno 32M

Način prosljeđivanja

Store-and-naprijed

> Mreža i kontrola protoka

PVLAN

Da

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioritetnih redova po luka; oblikovanje protoka i bogate metode raspoređivanja

Metode slanja redaka

WRR, SP, WRR + SP

Port konvergencija

FE, GE konverzija portova; maksimalno 32 grupe s 8 priključaka po skupini

Protokoli usmjeravanja

Unicast

Statičko usmjeravanje, RIP V1 / V2, OSPF V2,

multicast

IGMP, PIM-SM,

Usmjeravanje pravila

Da

Broj usmjerivačkih sučelja

512

Sigurnosna značajka

802.1X

Da

Web portal

Da

ACL

1K

Ograničenje MAC adrese

Da

Emitiranje Stromove supresije

Da

Zaštita procesora

Da

Ograničenje brzine ulaza

8K granularnost

Značajke upravljanja

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Da

CLI

Da

Dimenzija (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

443mm × 280mm × 66.7mm

Radno okruženje

0 ~ 40 ° C 10 ~ 90% bez kondenzacije

Težina

<>


Informacije o narudžbi:


Model

Opis

Vlast

STCS5024ST

24 portova Gigabit SFP sučelja, 4 Port Gigabit TX kombinacija

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modul-GE-100 metara -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP opticalmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optički konektor-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optički modul-GE-single način-1310nm-10 kilometara-LC optički konektor-3.3v



Hot Tags: sloj 3 gigabitnog optičkog prekidača 24 portova, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupnja, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit