Slojeviti 3 Gigabitni prekidač 12 priključaka

Slojeviti 3 Gigabitni prekidač 12 priključaka

STCS4012TF je sloj 3 gigabitna vlakna ethernet prekidač koji nudi 12 gigabitnih ethernet portova, plus 4 SFP gigabitna vlakna uplinks. To je inteligentni višeslojni sigurnosni prekidač koji je posebno dizajniran za velike gigabitne mrežne aplikacije.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STCS4012TF 12 Port 10/100/1000 Base-T + 4 priključak Gigabit SFP Layer 3 Gigabit Switch Opis:

STCS4012TF je čista gigabitna sklopka koja nudi 12 gigabitnih Tx priključaka, plus 4 gigabitni SFP utor za kombiniranje.

Sigurnosna inteligentna višeslojna sklopka STCS4012TF je preklopka nove generacije za visoku sigurnost

mreža. S velikim kapacitetom i prebacivanjem visokih performansi, ona također ima naprednu sigurnost. To je

premium opcija za kontrolu pristupa konvergentnog sloja malog ili srednjeg MAN-a ili pristupa

prebacivanje za korisnike poduzeća.

Napredna sigurnost:

Podržava sveobuhvatne ACL politike kontrole pristupa, uključujući: ACL na temelju korisničke MAC adrese, ACL baziran na IP protokolu (TCP / UDP), ACL baziran na TCP portu, baziran na broju UDP portova i vremenski baziran ACL;

Može identificirati pravne servisne terminale s ograničenim VLAN-IP-MAC; podržava protokol za kontrolu pristupa korisnicima

802.1x, pruža učinkovitije upravljanje portom korisnika od tradicionalne metode; Funkcija ograničenja MAC adrese može kontrolirati broj domaćina koji pristupa određenom portu;

Podržava PVLAN, nudi strogu segregaciju porta unutar 802.1Q VLAN, osigurava visoku sigurnost nad uslugom

operacija; Patentirana tehnika zaštite od CPU-a provjerava i filtrira podatke poslane CPU-u kako bi izbjegli zlonamjerni napad; Nekoliko autentičnosti za protokole kao što su RIP, OSPF itd. (Autentikacija običnog teksta, autentifikacija MD5) kako bi se osigurala kontrola usmjerivača i topologije mreže.

Fleksibilni QOS

Sigurnosna inteligentna višeslojna sklopka STCS4012TF podržava inteligentni QoS i ispunjava visoku kvalitetu usluge za glas, video i druge multimedijske usluge u stvarnom vremenu slijedećim tehnologijama:

Prioritet temeljen na IEEE802.1P označenim informacijama i petu uslugu klasifikacije tokova;

Podržava višeslojni CoS i ToS na temelju protoka kako bi se zadovoljile potrebe multimedijske usluge u stvarnom vremenu kao što je video konferencija; Samoregulirajuća pravila za klasifikaciju višeslojnih tokova, s 1024 pravila protoka podržana u jednom uređaju; 8 prioritetnih queues podržanih po portu, s prevencijom zagušenja i oblikovanjem protoka;

Sveobuhvatna podrška protokol usmjeravanja

STCS4012TF sigurnosna inteligentna višeslojna sklopka podržava bogat set tehnologije usmjeravanja koji pokriva

gotovo sve postojeće tehnologije usmjeravanja.

Podržava protokole unicast usmjeravanja: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statički usmjeravanje;

Podržava multicast usmjeravanje protokola: IGMP, PIM-SM;

Podržava protok redundancije backup: VRRP.

Prikladno održavanje i kontrolu

Podržava NM metode kao što su SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Podržava BOOTP, TFTP i FTP za brzu nadogradnju softvera.


Tehnički podaci:


Model

STCS4012TF

sistem

Broj porta

12 priključaka Gigabit TX sučelja, 4 priključna Gigabit SFP utora

Kapacitet prebacivanja

24G

Mogućnost prijenosa paketa

17.8Mpps

Potrošnja energije

<>

Osnovna izvedba

MAC adresnu tablicu

16K

Unosi u tablici usmjeravanja

4K

Kapacitet spremnika

Dijeljeno 32M

Način prosljeđivanja

Store-and-naprijed

Mreža i kontrola protoka

PVLAN

Da

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioritetnih redova po luka; oblikovanje protoka i bogate metode raspoređivanja

Metode slanja redaka

WRR, SP, WRR + SP

Port konvergencija

FE, GE konverzija portova; maksimalno 32 grupe s 8 priključaka po skupini

Protokoli usmjeravanja

Unicast

Statičko usmjeravanje, RIP V1 / V2, OSPF V2,

multicast

IGMP, PIM-SM,

Usmjeravanje pravila

Da

QoS usmjeravanje

Da

Broj usmjerivačkih sučelja

512

Sigurnosna značajka

802.1X

Da

PORTAL

Da

STP

Da

ACL

1K

Ograničenje MAC adrese

Da

Emitiranje Stromove supresije

Da

Zaštita procesora

Da

Značajke upravljanja

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Da

CLI

Da

Dimenzija (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Radno okruženje

0 ~ 40 ° C 10 ~ 90% bez kondenzacije

Težina

<>


Informacije o narudžbi:


Model

Opis

Vlast

STCS4012TF

12 priključaka Gigabit TX sučelja, 4 priključna Gigabit SFP utora

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modul-GE-100 metara -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP opticalmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optički konektor-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optički modul-GE-single način-1310nm-10 kilometara-LC optički konektor-3.3v



Hot Tags: sloj 3 gigabitnog prekidača 12 portova, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, kupnja, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit