Sloj 3 prebacuje 24 priključaka

Sloj 3 prebacuje 24 priključaka

STCS3526A je Ethernet preklopnik sloja 3 koji nudi 24 Ethernet 10 / 100Base-TX Ethernet porta, plus 2 opcionalna gigabitna SFP vlakna ili ethernet priključke.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STCS3526A 24 X2G Layer 3 usmjerivač Opis:

STCS3526A je siguran i inteligentan preklopnik Layer 3 koji uključuje prebacivanje brzine žice. Ona prihvaća oblik kutije i to je sloj 2/3 žičane brzine za centralno usmjeravanje poduzeća s 10 / 100M agregacijom za podatkovne centre za Carrier, poslužiteljske farme, ožičenje ormara i mreža gradskog područja. STCS3526A nudi 24 auto-senzorska 10/100 Ethernet porta i dva Gigabitna utora za proširenje za optičko vlakno ili bakar.

Njegov hardver dizajniran je za podršku inteligentnoj klasifikaciji protokova Layer 2/3/4.

Glavne značajke preusmjeravanja 24X2 sloj 3, kao što su popis za kontrolu pristupa (ACL), filtriranje i QoS klasifikacija, donose inteligenciju i sigurnost na rub mreža i omogućuju aplikacije poput multimedijskog streaminga u realnom vremenu.

STCS3526A podržava širok raspon Layer 2/3/4 protokola uključujući RIPv1 / v2, OSPFv2 i PIM-SM, VRRP. Ona se smatra najvažnijom intelektualnom pristupnom točkom mrežne mreže, ne samo da ima funkcije prebacivanja i usmjeravanja, već uključuje i provjeru autentičnosti (npr. Kontrolu pristupa korisnicima), sigurnu zaštitu (npr. Funkciju virusa i skeniranja), funkciju praćenja itd. Idealno je izbor rješavanja velikog broja neugodnih problema.

Prebacivanje punog žičanom mrežnom sloju 2/3

Sve luke podržavaju prosljeđivanje brzine žice;

15.2 Gbps komutacijski kapacitet;

6.6 Mpps Layer 2/3 prosljeđivanje brzine žice.

Fleksibilni QoS

Podrška za fleksibilne algoritme raspoređivanja reda, tj. Strict Priority (SP), težinski Round Robin (WRR) i SP + WRR; 8 prioritetnih redova.

Podrška za inteligentnu klasifikaciju protoka sloja 2-7;

Podrška za IEEE 802.1p, TOS i DiffServ kodnu točku.

Sveobuhvatna sigurnosna pravila

Sukladnost s IEEE 802.1x i web portalom, STCS3526A može identificirati korisnike koji pokušavaju pristupiti mreži. Također može spriječiti neovlašteni pristup mreži obvezujući bilo koju kombinaciju MAC, IP, VLAN i PORT. Inteligentna antivirusna pravila i optimizacija pravila o usmjeravanju mogu zaštititi mrežu od napada crvenih i crvenih crva, čime se uvelike poboljšava sigurnost vaše mreže.

Raznolik modovi upravljanja

STCS3526A podržava Simple Network Management Protocol (SNMP), također podržava Command Line Interface (CLI), upravljanje webom i TELNET, čime se uvelike pojednostavljuje upravljanje mrežom.


Tehnički podaci:


Opis značajke

STCS3526A

sistem

Luke

24 priključaka 10 / 100Base-T

automati

2 Gigabitni SFP / TX utora po izboru

Kapacitet

Širina pojasa na stražnjoj strani

15G

Kapacitet prebacivanja

8.8Mpps

Stopa prosljeđivanja paketa

6.6 Mpps

MAC tablica

8K

VLAN tablica

255

Paketni pufer

dijeljenje 32 MB

Portski ARL Limit

Port učenje zabranjeno kada se prekorači granica

Da

ARP

4K

VLAN

Port-based VLAN

255

IEEE 802.1q VLAN

255

SuperVLAN i pod-VLAN

Da

Luka agregiranje

Deblo

6 prtljažnika, 8 ulaza u svakom deblu

Ogledalo

Da

IGMP Snooping

Da

IP / MAC / vezanje ulaza

Pošteno povezivanje IP / MAC / Port

Da

DHCP

Relej

Da

server

Da

Ocijenite ograničenje

Ograničenje brzine na port ili VLAN

Da

ACL

Do 1K pravila

IEEE 802.1p

Da

Upravljanje redovima

WRR

Da

SP

Da

Hibrid (WRR + SP)

Da

Sučelje usmjeravanja

VLAN konfigurabilan s IP adresom

32

Diffserv

Da

Potrošnja energije

<>

usmjeravanje

Statička ruta

Da

RIPv1 / v2

Da

OSPFv2

Da

Usmjeravanje na temelju pravila

Da

PIM-SM

Da

VRRP

Da

Upravljanje

Trag na putu

Da

SNMP

Da

SNMP trap

Da

RMON

RMON-MIB

Da

NMS

IP ili IP podmreže koja se temelji na Telnetovoj kontroli pristupa

Da

IP ili IP podmrežna SNMP kontrola pristupa

Da

Hardver

Napajanje (90 - 264VAC 47-63Hz, 44 - 53VDC)

Da

Dimenzije (W * D * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Temperatura

Radna temperatura: 0-50 ° C

Temperatura skladištenja: -40 ~ 70 ℃

Vlažnost

10% -90% bez kondenzacije


Informacije o narudžbi:


Model

Opis

Vlast

STCS3526A

24 10 / 100Base-T + 2 Gigabitni SFP / TX (utori za proširenje

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, optički modul, GE-multimode-850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, optički modul, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX



Hot Tags: sloj 3 prekidač 24 luka, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, kupiti, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit