Optički preklopnik sloja 2 24 priključnice

Optički preklopnik sloja 2 24 priključnice

STE-228-X3XM je telekomunikacijski sloj s 2/3 upravljanim optičkim vlaknima koji nudi 24 10 / 100Base-Fx vlakna, 2 gigabitne Ethernet porta i 2 gigabitne SFP priključke kombinirane uplinks.It podržava više Layer 2/3 mogućnosti , kao što su SNMP, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, Loop detection, Port mirriranje, itd.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

Opis:

STE-228-X3X1 je Telecom grade 24 port 10 / 100Base-Tx + 4 Gigabitni priključak kombinirani sloj 2 optičke sklopke koji dolazi s nekoliko slojeva 3 značajke. STE-228-X3X1 je posebno dizajniran za telekom optičke primjene.

STE-228-X3X1 je najnapredniji višeslojni, visoki performansi 24 x 10/100 Mbps porta plus 4 priključka

Gigabit pretvara prekidač optičkih vlakana. S ukupnom brzinom od 9,5 Mpps, STE-228-X3X1 nudi uključivanje i L2 i L3 prometa. Filtriranje, policiranje, označavanje prioriteta može se izvršiti u stvarnom vremenu bez utjecaja na izvedbu prosljeđivanja.

Podržavajući najnovije Metro Ethernet L2 VPN aplikacije, STE-208-X3X1 nudi dvostruko 802.1Q VLAN slaganje, poznato i kao Q-in-Q. To omogućuje mrežama pružatelja usluga i pružatelja usluga da probiju ograničenje 4K VLAN oznake. Nadalje, STE-228-X3X1 također osigurava MPLS Tunnel / VC označavanje paketa za standardne IETF L2 VPN preko MPLS. Sa 8 klasa servisa (CoS) redovima putem SP, RR, WFQ i WRR distribucije, STE-228-X3X1 omogućuje čitav raspon uslužnih aplikacija kao što su nisko latentni VoIP i video u stvarnom vremenu, kao i ključne podatke u misiji.

Optimiziran za najzahtjevnije zahtjeve za mrežno prebacivanje, STE-228-X3X1 integrira auto-

učenje / starenje MAC i IP LPM tablice. Napredne Ethernet značajke kao što su višestruki i brz raspon

stablo (802.1s i 802.1w), kontrola protoka (802.3x), prioritet (802.1p) i 9K jumbo okvir potpuno su integrirani. Svi L2 / L3 promet se prebacuju na linijsku brzinu. Za balansiranje opterećenja, kao i za potrebe redundancije, uključene su ECMP i WCMP. Za povezivanje veza (802.3ad) može se dodijeliti do 32 trunkova (8 veza po grupi).

Pružajući filtriranje i klasifikaciju paketnih brzina line-rate, napredni procesor brzog filtra (FFP) nudi ContentAware mrežnu obradu po priključku. Podržava TOS / DiffServ, ograničava stopu, kontrolira, oblikuje, mjeri, zakazuje, označava prioritet, a remapping prema dolje teče tek 64 kbit / s, što ga čini idealnim za upotrebu propusne širine i aplikacije vatrozida.

Dizajniran za povećanje multicast aplikacija, STE-228-X3X1 prebacuje sve veličine L2 / L3 multicast paketa u linijsku brzinu. IPMC paketi su hardverski replicirani do 8 i 32 VLAN na Fast i Gigabit Ethernet portovima. Multicast prometa također može biti upravljan pomoću tri načina filtriranja za filtriranje kako bi se kontroliralo ponašanje distribucije.


>>> Sučelje hardvera:

> Gigabitni priključci: 2 10/100 / 1000Base-TX RJ45 ulaza ili 2 dodatna SFP 1000Base-X LC priključka.

> 24 100Base-FX SC / PC priključaka


>>> Optičko sučelje:

> 1000Base-X

Dvostruko MM vlakno (50 / 125μm), jedna valna duljina 850nm, dvostruka LC, radna udaljenost 550m.

Dvostruko MM vlakno (62,5 / 125μm), jedna valna duljina 850nm, dual LC, radni udaljenost 275m.

Dvostruko SM svjetlovodno, jednostruka duljina 1310nm ili 1550nm, dual LC, radna udaljenost 15 / 40km.

> 100Base-FX

Jedno SM vlakno, dvostruka valna duljina 1550nm / 1310nm, SC / PC, radna udaljenost 20 / 40km.

Dual SM vlakna, jednovršna valna duljina 1310nm ili 1550nm, dual SC, radna udaljenost 20/40/60 / 80km

Dvostruko MM vlakno, jedna valna duljina 1310nm, dual SC, radna udaljenost 2km.


>>> Izvedba

> 8.8G izvedba stražnje ploče.

> 16384 unosa MAC adresa.

>>> Prebacivanje ethernet sloja 2:

> Prekidač brzine za sve veličine paketa i uvjeta.

> Skupine 4K virtualnih lokalnih mreža (VLAN).

> Statični L2 unosi (imuni od starenja)

> Jumbo paketi do 9 KB (9216 bytes) na svakom portu.

> Ethernet / IEEE 802.3 paketi (64 byte do 1522 bajta)

>>> Multicast:

> Prekidač brzine za sve veličine paketa i uvjeta.

> Dodatna provjera izvornog izvora.

> IGMP snooping za 128 multicast grupa.

> IGMP njuškanje po VLAN-u

> MVR na korisničkom priključku, korisničkom portu 802.1Q i korisničkom priključku QinQ

> Više "multicast VLAN" podrške

>>> VLAN podrška:

> 4094 označene (802.1Q) VLANs

> Ulazni filtriranje za 802.1Q VLAN sigurnost

> Protokolski VLAN s prioritetom

> Nezavisni VLAN učenje (IVL)

> QinQ okvir (1526 bajta)

> 802.1Q okvir (1522 bajta)

> 255 VLAN podrška po kućištu

> VLAN na prtljažniku

> 802.1Q trunk na pristupnim priključcima i prtljažnim priključcima.


>>> Klasa usluge (COS):

> IEEE 802.1p standard

> 8 CoS redova po izlazu.

> Formiranje stope po redoslijedu

> Strogi prioritet, okrugli robin, težinski okrugli robin, ponderirani fer vladanje i kombinirani red čekanja

raspoređivanje paketa

> 8 razina prioriteta paketa

> 802.1Q prioritetne informacije

> Mehanizmi prioritetnog remapiranja, mehanizmi po protoklu, IPv4 TOS, IPV6 i DSCP.

> Prioritet mapiranja čekanja CoS

> 2 razine prioriteta pada dodatnom razinom CoS unutar svakog reda.

>>> Spanning Tree Protocol (IEEE 802.1D)

> IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol.

> IEEE 802.1s višestruki raspon stabala.

> IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protokol.

> Po portu Brzi Rapid Spanning Tree Support i po-VLAN Layer 2 ulazak čišćenje.

>>> Sigurnost:

> Ograničenja broja adresa MAC adrese po korisniku s obavijestima

> Sloj 2 - Razvrstavanje i filtriranje paketa Layer3 po linijskoj brzini

> PVLAN između pristupnih priključaka i prtljažnih priključaka.

> IEEE 802.1X

>>> Upravljanje

> Podrška CLI: pristup konzoli i telnet (SSH)

> Podrška SNMP MIB II

Podrška SNMP trap događaju

> Podrška SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3

> Podrška za upravljanje webom

> Podrška daljinskom Syslogu

> Podržite samodijagnostiku


>>> Sučelja napajanja:

> AC90 ~ 264V / 1.2A max, 50 / 60Hz, ili DC18 ~ 36V / 2A ili DC36 ~ 72V / 1.5A.

> Potrošnja energije: ~ 50W

>>> Fizička sučelja:

Dimenzije: 19-inčna širina montaže na stalak, visina 1,0U.

Težina: 5 kg

Radna temperatura: 0 ℃ ~ 50 ℃

Temperatura skladištenja: -25 ℃ ~ 55 ℃

Vlažnost: 5% ~ 95% RH Ne-kondenziranje

 

>>> OEM Uvjeti i odredbe:

Minimalni broj narudžbi: 20 kom

Vrijeme isporuke: 29 dana primitka uplate

Uvjeti plaćanja: 30-50% depozita T / T unaprijed, saldo se plaća prije otpreme

Jamstvo: Dvije godine, zamjene koje će biti isporučene zajedno s isporukom ponovnog naručivanja

Uvjeti isporuke: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: sloj 2 optički prekidač 24 luke, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit