4 + 1 optički prekidač vlakana

4 + 1 optički prekidač vlakana

STE-314-X3X1 optička vlakna koja nudi 1 10 / 100Base-Fx vlakno, plus 3 10 / 100Base-Tx ethernet ports.Its udaljenost prijenosa može biti od 2Km do 120km.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STE-314-X3X1 svjetlovodni prekidač Opis:

STE-314-X3X1 je optička vlakna koja nudi 1 100Base-Fx Optic port i 4 10 / 100Base-Tx Ethernet porta. Podržava 100Mb singlemode ili multimode fiber input i 4 10 / 100mbps Ethernet izlaz. S velikim kapacitetom unosa vlakana, STE-314-X3X1 je dobar izbor za vlakna u kućnim aplikacijama.


Glavne značajke:

> Ponude 1 100Base-Fx ulazni ulaz vlakana, SC, ST i FC priključci po izboru;

> 100 Mbps višenamjenskih vlakana, udaljenost prijenosa može biti od najviše 2km do 5km; > Podrška jednodimenzijskim vlaknima, udaljenost prijenosa može biti od maksimalno 20Km do 120Km

> Podržite primopredajnike s dvije jezgre ili jednu jezgarnu 1 * 9 vlakna

> Podrška 4 10 / 100mbps automatsko pregovaranje Ethernet izlaznih priključaka

> Sukladno IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x standardima

> Skladištenje i prebacivanje načina prebacivanja

> Podrška IEE802.3X punom dvostrukom, polu-dvostrukom kontrolom protoka povratnog tlaka.

> Podržava MAC self-learning, 2K MAC adresu

> Dinamički LED indikatori

> Podržava tvornicu unaprijed konfiguriranu VLAN port-based VLAN

> Mini Destop Metal slučaj, uključivanje i reprodukcija.

> Vanjska napajanja: Podrška za Azije, SAD, Europu, UK standardne utičnice


Glavne aplikacije:

S 100Mbps priključkom za odašiljanje vlakana, STE-314-X3X1 ima vrlo velik prijenosni kapacitet koji može zadovoljiti većinu zahtjeva za prijenos govora, videa i podataka. Može se primijeniti kao CPE uređaj u pretplatničkoj kući koja se povezuje s IP telefonom, IP kamerom i računalom. To je odličan izbor za sljedeće aplikacije:

_ Vlakna u kuću

_ Vlakna na pod

_ Vlakna u uredu


Tehnički podaci:


Standard

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

topologija

Zvijezda

Broj priključaka

4 Port 10 / 100Base-Tx, 1 Port 100Base-Fx

Uplinkovi ulaza

nijedan

Mac adresa

2K

Brzina prijenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Način prebacivanja

Store-and-naprijed

Način upravljanja protoka

IEEE 802.3x full-duplex kontrola protoka i kontrola protoka povratnog tlaka

LED indikator

LED status veze, aktivnosti, Puna / pola dupleks, brzina i uključivanje dijagnostičke funkcije

Mrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabel do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorije 5 do 100m

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm i 10μm na jednostrukom modu vlakana i 50, 62.5 i

100 μm na multi-mode vlakno

Napajanje

Unutarnja snaga

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

operacija

Od -20 do 70 ° C

10% do 90%

skladištenje

Od -40 ° C do 75 ° C

5% do 95% RH


Hot Tags: 4 + 1 optička vlakna prekidač, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupiti, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit