Web Smart Gigabit Switch 16 priključaka

Web Smart Gigabit Switch 16 priključaka

STE-2216-GW je gigabitni upravljani prekidač koji nudi 16 10/100 / 1000Base-Tx gigabitnih ethernet priključaka, 2 gigabitnih sfp utora. Uz ovaj upravljani gigabitni prekidač, korisnici mogu proširiti svoju mrežu do 80Km.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STE-2216-GW 16 Port Gigabit Websmart prekidač Opis:

STE-2216-GW je Websmart gigabitni preklopnik koji nudi 16 Port 10/100 / 1000Base-Tx

Automatsko pregovaranje i automatsko MDI / MDIX, zajedno s 2 gigabitnim SFP utorima s 23 i 24 gigabitnom TX

portove, s kojima omogućuju korisnicima da prošire mrežu od 80Km.

Gigabitni prekidač s 16 priključaka nudi značajke upravljanja webom i pametnih konfiguracija, kao što je Port

Zrcaljenje, kontrola distribucije propusnosti luka, Port / Tag Based Vlan, Trunk i statična MAC adresa, QOS,

Port safty, port flow stat itd.

Pružanje stražnje ploče do 32 Gbps, STE-2216-GW nudi ne-blokirajuću brzinu prijenosa žice.

16-portni gigabitni websmart preklopnik usvaja pohranu i prosljeđivanje, a integrira 8K

MAC adresnu tablicu kako bi u potpunosti ispunili raznolike aplikacije.

S 19 inčnim montažnim stalakom, STE-2216-GW može biti idealan izbor za internetske kafiće,

srednje / male tvrtke i mrežu inteligentnih zajednica.


>>> Značajke:

> Potpuno usklađen s IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 16 10/100 / 1000M RJ45 ulazi s NWAY i Auto MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabit SFP utora, automatsko pregovaranje između luka i optičkih utora

> Podržite IEE802.3x kontrolu protoka za full-duplex način rada i kontrolu protoka povratnog tlaka za polu-duplex način rada

> Širina pojasa na stražnjoj strani do 32 Gbps, podržava ne-blokirajući puni protok žice

> Pohrana i prosljeđivanje arhitekture, 8K MAC adresnu tablicu

> Podržava VLAN baziranu na priključku do 16 grupa, IEE802.1q, VLAN s oznakama, VLAN ID od 1-4094

> Podrška Port Trunking do 4 grupe, svaka grupa uključuje do 4 portova

> Upravljanje statičkim MAC adresama podržano

> Kontrola propusnosti kanala, 64kbps

> QoS (kvaliteta usluge), 4 prioritetna slijeda IEEE 802.1P

> Podržava dijagnostiku kabela

> Podržava statistike podataka

> Port Security Control, podrška Port MAC adresa starenja, učenje, 128 MAC adresa bingding po port

> Emitiranje inteligentne kontrole Strom, kontrola vrste emitiranja, podržana postavka emitiranja

> Port Mirroring

> Podrška postavki IP adrese fiksne IP ili DHCP klijent automatsko distribuiranje

> Web-upravljano, podržano više jezika

> Nadogradnja nadogradnje firmvera na temelju HTTP-a

> Dijagnoza kabela

> Tijek podrške Staticki, dinamički prikaz paketa za pohranu, filtriranje i prijenos portova i prekidača

> Unutarnji izvor napajanja, standardni 19-inčni stalak za montažu na racku, visina IU


Tehnički podaci:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP adresa

> IP adresa za prijavu: 192.168.0.1; Korisničko ime: admin; Lozinka: admin;

> Provjerite radi li prekidač normalno, a zatim pritisnite tipku RESET

dok se status indikatora SYS ne mijenja na ovaj način: Uvijek uključeno - treperi.

Trenutačno možete otpustiti ovaj gumb, a prekidač će vratiti tvornički zadanu postavku

postavke automatski. Kada indikator SYS ponovno svijetli zeleno, to vas upućuje

uspjeli su vratiti zadane postavke.

Luke

16 10/100 / 1000M RJ45 ulazi s NWAY i Auto MDI / MDI-X

2 Combo Gigabit SFP utora

backplane

32Gbps

Mac adresa

8K

Način prebacivanja

Store-and-naprijed

Način upravljanja protoka

IEEE 802.3x full-duplex kontrola protoka i kontrola protoka povratnog tlaka

LED indikator

10/100 / 1000M Priključak: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Brzina), 1 100M (Brzina)

Utor SFP: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Brzina, dijele se s RJ45 priključkom)

Snaga: 1

SYS: 1

RESET: 1

Mrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabel do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorije 5 do 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: Preporučuje se CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 220/550 metara (721/1804 feet)

> 1000Base-LX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 550 metara (1804 stopa)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, maks. 3Km-8Km (1,86 milja)

Dimenzija

440mm x 140mm x 44mm

19-inčni montažni stalak, 1U visina

Napajanje

Interna snaga: AC 160-260V 50 / 60Hz

Široki raspon ulaznog napona

Potrošnja: 30 W Maks

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

operacija

0 ° C do 40 ° C

10% do 90%

skladištenje

Od -40 ° C do 70 ° C

5% do 90% relativne vlažnosti


Hot Tags: web smart gigabit prekidač 16 portova, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit