Web Smart Gigabit Switch 26 priključaka

Web Smart Gigabit Switch 26 priključaka

STE-2226-GW je gigabitna websmart prekidač koji nudi 24 Ethernet 10 / 100Base-Tx portova, 2 gigabitnog sfp utora i 2 gigabitne Ethernet portove. Ovom upravljanom gigabitnom sklopkom korisnici mogu proširiti svoju mrežu do 80Km.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

STE-2226-GW 26 Port Gigabit Websmart prekidač Opis:

STE-2216-GW je websmart gigabitni preklopnik koji pruža 24 Port 10 / 100Base-Tx automatsko pregovaranje i Auto MDI / MDIX, zajedno s 2 gigabitnim SFP utorima i 2 gigabitnim TX priključcima kombiniranim s kojim omogućuju korisnicima da proširuju mrežu od 80km.

Gigabitni prekidač za 26 priključaka nudi značajke upravljanja webom i pametnih konfiguracija, kao što su PortMirroring, kontrola distribucije propusnosti kanala, Port / Tag Based Vlan, Trunk i statička MAC adresa, QOS, Port safty, port flow stat itd.

Osiguravajući backplane do 8,8,8 Gbps, STE-2226-GW nudi ne-blokirajuću brzinu prijenosa žice

26 gigabitna websmart preklopka usvaja pohranu i prosljeđivanje i integrira 8K

MAC adresnu tablicu kako bi u potpunosti ispunili raznolike aplikacije.

STE-2216-GW može biti idealna opcija za internetske kafiće, srednje / male poduzetnike i inteligentnu mrežu zajednice sa 19 inčnim montažnim stalakom.


Značajke:

> Potpuno usklađen s IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10 / 100M RJ45 priključaka plus 2 10/100 / 1000M RJ45 priključaka plus 2 zajednička gigabitna SFP utora za proširenje,

> Auto MDI / MDI-X, NWAY na svim RJ45 priključcima, Automatsko pregovaranje između Gigabitovog i Gigabitovog vlakana

> Podržite IEE802.3x kontrolu protoka za full-duplex način rada i kontrolu protoka povratnog tlaka za polu-duplex način rada

> Širina pojasa na stražnjoj strani do 8,8 Gbps, podrška za propuštanje pune brzine žice koja ne blokira

> Pohrana i prosljeđivanje arhitekture, 8K MAC adresnu tablicu

> Podržava VLAN baziranu na priključku do 26 skupina, IEE802.1q, VLAN s oznakama, VLAN ID od 1-4096

> Potporni priključak trupa do 3 skupine, svaka skupina uključujući 2/4 priključke

> Static MAC Address Table, do 24 grupe

> Kontrola propusnosti kanala, 64kbps

> QoS (kvaliteta usluge), 8 prioritetnih redaka IEEE 802.1P

> Port Security Control, Port MAC adresa starenja, učenje, vezanje, 24 MAC adresa obvezujuća po luka

> Emitiranje inteligentne kontrole Strom, kontrola vrste emitiranja, podržana postavka emitiranja

> Port Mirroring

> Podrška postavki IP adrese fiksne IP ili DHCP klijent automatsko distribuiranje

> Web-upravljano, podržano više jezika

> Podrška za nadogradnju firmvera

> Web-upravljano, podržano više jezika

> Dijagnoza kabela

> Tijek podrške Staticki, dinamički prikaz paketa za pohranu, filtriranje i prijenos portova i prekidača

> Unutarnji izvor napajanja, standardni 19-inčni stalak za montažu na racku, visina IU


Tehnički podaci:



Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP adresa

> IP adresa za prijavu: 192.168.0.1; Korisničko ime: admin; Lozinka: admin;

> Provjerite radi li prekidač normalno, a zatim pritisnite tipku RESET

dok se status indikatora SYS ne mijenja na ovaj način: Uvijek uključeno - treperi.

Trenutačno možete otpustiti ovaj gumb, a prekidač će vratiti tvornički zadanu postavku

postavke automatski. Kada indikator SYS ponovno svijetli zeleno, to vas upućuje

uspjeli su vratiti zadane postavke.

Luke

24 RJ45 priključaka od 10 / 100Mbps s NWAY i Auto MDI / MDI-X

2 Gigabitna SFP utora i 2 Gigabit Tx luka

backplane

8.8Gbps

Mac adresa

8K

Način prebacivanja

Store-and-naprijed

Način upravljanja protoka

IEEE 802.3x full-duplex kontrola protoka i kontrola protoka povratnog tlaka

LED indikator

10/100 / 1000M Priključak: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Brzina), 1 100M (Brzina)

Utor SFP: 1 LINK / ACT, 1 1000M (Brzina, dijele se s RJ45 priključkom)

Snaga: 1

SYS: 1

RESET: 1

Mrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabel do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorije 5 do 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: Preporučuje se CAT 5 UTP

> 1000Base-SX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 220/550 metara (721/1804 feet)

> 1000Base-LX: 62,5um / 50um LC, MMF, maks. 550 metara (1804 stopa)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, maks. 3Km-8Km (1,86 milja)

Dimenzija

440mm x 140mm x 44mm

19-inčni montažni stalak, 1U visina

Napajanje

Interna snaga: AC 160-260V 50 / 60Hz

Široki raspon ulaznog napona

Potrošnja: 20 W max

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

operacija

0 ° C do 40 ° C

10% do 90%

skladištenje

Od -40 ° C do 70 ° C

5% do 90% relativne vlažnosti




Hot Tags: web smart gigabit prekidač 26 luka, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit