7 + 1 Portovi Web Smart preklopnici

7 + 1 Portovi Web Smart preklopnici

STE-317-X3XM je upravljačka optička vlakna koja nudi 1 10 / 100Base-FX vlakna i 7 port 10 / 100Base-Tx ethernet priključaka. Podržava značajke WEB upravljanja, kao što su kontrola propusnosti priključka, VLAN na bazi portova, QOS, itd.

Čavrljaj sad
Detalji o proizvodu

opis

STE-317-X3XM je 10 / 100mbps vlakno plus bakrene prekidače koji se isporučuju s websmartom i SNMP

Mogućnost upravljanja .. Ponuda 1 10 / 100mbps vlakna luka, zajedno s 7 10 / 100bps bakrena luka,

Optička sklopka STE-317-X3XM jednostavno proširuje vašu mrežu do 80Km. To bi mogao biti dobar izbor za vaše FTTH, FTTO, FTTD rješenja.

STE-317-X3XM podržava upravljanje webom i snmpom koji omogućuje jednostavan pristup i upravljanje prekidačem. Podrška Telnetu, korisnici mogu daljinski upravljati prekidačem. Kada je učitavanje mreže preteško, korisnici mogu prilagoditi protok mreže pomoću paketa IEEE 802.3X.


>>> Nudi prioritet IEEE 802.1P, STE-317-X3XM nudi 3 načina prioriteta.

First-in-first Service: prekidač prvo prenosi ranije zaprimljen paket podataka.

All-High-Before-Low: prekidač će prvo prenijeti prvorazredni paket s visokim prioritetom.

Težina okrugla robinja: prekidač će prenijeti paket podataka prema težini reda, prenijeti visoko

na prvom mjestu prioritetnog paketa podataka i podataka s niskim prioritetom. Paket podataka koji je za niski prioritet neće biti odgođen ili odbijen na taj način.


>>> Pružanje klase usluge (COS):

S konfiguracijom klase servisa i kontrolom prioriteta, STE-317-X3XM implementira Qos funkciju. Podržava visoki i niski prioritet podataka, tri načina prioritetnog načina rada. Ako je odabrana baza portova neke luke, a omogućen je visoki prioritet, svi paketi podataka koji ulaze u ovaj port bit će mapirani kao visoki prioritet.

Ako je odabrana VLAN oznaka, prekidač će automatski izbrisati 3-znamenkasti prioritetni znak u paketu podataka Vlan-Tag, ako je ta oznaka prioritet, mapiranje će biti prioritet. Ako odaberete IP TOS / DS, prekidač će se ukloniti 8-znamenkastu oznaku u IPV6 / IPV4 podatkovnom paketu, ako je ova oznaka visok prioritet, mapiranje će biti prioritet.


>>> VLAN Multi to One

Ova funkcija odnosi na luke kao ciljnu VLAN, ostali portovi mogu dodati u ovaj ciljani VLAN priključak kao VLAN grupu. No, nakon što je ta funkcija aktivna, izvorno postavljanje VLAN skupine može se zamijeniti ili izbrisati.


>>> Broadcast Storm Control

Broadcast Storm Max vrijednost odnosi se na Ograničenu vrijednost Ograničenja emitiranja, na primjer, ako emitiranje oluje

paketi primljeni na 100Mbps u 10ms do 127 (ili unaprijed zadana maks. vrijednost), prekidač će otkriti da se događa Broadcast Storm. A to će započeti funkciju Broadcast Storm Control i odustati od nepotrebnih paketa emitiranja oluje


>>> Port Mirroring:

Za praćenje više od jednog portova istodobno, podržava primanje nadzora ulaza, slanje nadzora ulaza i nadzor ulaza nad načinima primanja i slanja, podržava nadzor nad različitim VLAN-ovima


>>> Kontrola propusnosti kanala:

Kontrola prijenosa propusnosti omogućuje kontrolu brzine prijenosa svakog ulaza, uključujući uzvodno i

nizvodno, i zaustaviti korisnika određene luke od prevelike širine pojasa. A korisnik ostalih luka imat će stabilniju širinu pojasa. Ova se funkcija može koristiti u neto kafićima ili širokopojasnoj vezi na pametno stambeno područje.


>>> Trunk:

Trunk se obično zove agregacija priključaka, uglavnom se koristi za vruću sigurnosnu kopiju, toleranciju na pogreške u uplinkovom cjevovodu između prekidača. Svaka od njih može biti postavljena tako da ima 2 ili 4 priključka, a priključak postavljen na grupu debla može se koristiti samo u prtljažnoj skupini, bez obzira da li se priključak koristi u deblu ili ne.


>>> STE-317-X3XM Glavne značajke:

> 1 Port 100Base-FX + 7 Port 10 / 100Base-TxHalf / Puni full-duplex preklopnik

> 2048 MAC adresna tablica (4-smjerni hashing)

> Dva reda za QOS (1: 2 ili 1: 4 ili 1: 8 ili 1:16)

> Port-based, 802.1p i IP TOS prioritet

> Pohranjivanje i prosljeđivanje arhitekture i izvršavanje prosljeđivanja i filtriranja pri brzinskoj brzini bez blokiranja

> Funkcija starenja i 802.3x kontrola protoka za full duplex i funkciju povratnog tlaka za pola dupleks

> Duljina paketa do 1522 bajta

> Kontrola protoka zagušenja (HOL)

> IEEE 802.1Q Port-based VLAN i podesivi VLAN za podršku do 32 VLAN skupine

> Broadcast storm filter

> Port Mirroring

> Daljinsko upravljanje Telnetom

> Upravljanje webom

> SNMP upravljanje

> Konfigurirajte pola / pune dvostruko, automatsko pregovaranje i podatkovnu komunikaciju putem web sučelja.


Mrežni protokoli:

> IEEE802.3u 100Base-FX optički Ethernet

> IEEE802.3ah 100Base-BX10

> IEEE802.3x kontrola protoka

> Prioritet IEEE802.1p

> IEEE802.1q VLAN

> TCP / IP, DHCP


Mogućnosti optičkog sučelja

> Jednostruka jednodimenzionalna vlakna, dvostruke valne duljine, SC / PC konektor, radna udaljenost 20/40 km

> Dva jednodimenzionalna vlakna, jedna valna duljina, SC / PC konektor, radna udaljenost 20/40/60/80 km

> Dvostruka multi-mode vlakna, jedna valna duljina, SC / PC konektor, radni udaljenost 2 km

Specifikacija:


Protokol

CSMA / CD

Standardi

IEEE 802.3, IEEE 802.3, IEEE 802.3, IEEE 802.1, IEEE 802.1, IEEE 802.1

Transmisija stopa:

10 / 100Mbps

Broj priključaka

7 Port 10 / 100Base-Tx + 1 Port 10 / 100Base-Fx

Fizički priključak

Tx: RJ45 FX: SC, ST, FC

Duljina valova:

Multimodno svjetlovod: 850nm, 1310nm, Singlemode vlakna: 1310nm, 1550nm

Brzina prijenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Način prebacivanja

Spremanje i prosljeđivanje

Način upravljanja protoka

IEEE 802.3x full-duplex kontrola protoka i kontrola protoka povratnog tlaka

LED indikator

LED status veze, aktivnosti, Puna / pola dupleks, brzina i uključivanje dijagnostičke funkcije

Kabelska podrška

10Base-T: 3, 4 ili Cat 5 oklopljeni / neoklopljeni upleteni par, najviše 100 metara,

100Base-TX: Cat 5 oklopljeni / neoklopljeni upleteni par, 100 metara max.

100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm i10μm na jednodimenzionalnom vlaknu i 50, 62.5 i 100μm na multi-mode vlaknu

Kabeli za vlakna

Kabel za vlakno Single Mode / Multi Mode

Stabilnost:

0.2mw / ℃

Potrošnja energije

~ 5W

Napajanje

AC: 220V ili DC: -48V, 50 ~ 60Hz


Vlažnost temperature


Temperatura

Vlažnost

operacija

Od -20 do 70 ° C

10% do 90%

skladištenje

Od -40 ° C do 75 ° C

5% do 95% RH

>>> OEM Uvjeti i odredbe:

Minimalni broj narudžbi: 20 kom

Vrijeme isporuke: 29 dana primitka uplate

Uvjeti plaćanja: 30-50% depozita T / T unaprijed, saldo se plaća prije otpreme

Jamstvo: Dvije godine, zamjene koje će biti isporučene zajedno s isporukom ponovnog naručivanja

Uvjeti isporuke: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: 7 + 1 portovi web pametni prekidači, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornice, kupuju, jeftini, rasuti, cjenik, niska cijena
Srodni proizvodi
Upit