Gigabitni medijski pretvarač

  • Gigabitov optički preklopnik 8 priključaka

    Gigabitov optički preklopnik 8 priključaka

    8 Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet preklopnik10 / 100 / 1000M Automatsko pregovaranje, Auto MDI / MDI-X, IEEE802.3x kontrola protoka, širina polja sa stražnje strane do 16 Gbps,...

    Više
  • Media Converter 6 Port

    Media Converter 6 Port

    2 Port Gigabit SFP utor + 4 Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, nudi 4 Gigabitna Ethernet porta i 2 Gigabitna SFP priključka. Udaljenost od mMFiber 550m do SM...

    Više
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx Neupravljani Ethernet preklopnik s 4 POE priključka DOSTUPNA U SKLADI IEEE802.3af temelji Power Over Ethernet, nude ukupnu 62W POE snagu, svaku podršku za LAN...

    Više
  • Gigabitni optički pretvarač

    Gigabitni optički pretvarač

    STE-8406M je gigabitni medijski pretvarač koji nudi 2 gigabitna vlakna i 1 gigabitni Ethernet port. Proširuje gigabitnu mrežu od Multi Mode vlakana 550m do Single Mode vlakana...

    Više
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    STE-8400M je gigabitni medijski pretvarač koji nudi 1 gigabitnu vlaknu i 1 gigabitni Ethernet port. Proširuje gigabitnu mrežu od Multi Mode vlakana 550m do Single Mode vlakana...

    Više
  • Gigabitni optički vlakni

    Gigabitni optički vlakni

    STE-8408M je gigabitni SFP medijski pretvarač koji nudi 2 gigabitna Ethernet porta, plus 2 gigabitni SFP priključak. Proširuje gigabitnu mrežu vlakana od Multi Mode vlakana...

    Više
  • Gigabitni svjetlovod

    Gigabitni svjetlovod

    STE-8407M je gigabitni medijski pretvarač koji nudi 2 gigabitna Ethernet porta, plus 1 gigabitni priključak vlakana. Proširuje mrežu od Multi Mode vlakana 550m do Single Mode...

    Više
  • Media Converter SFP

    Media Converter SFP

    STE-8403M je gigabitni medijski pretvarač koji nudi 1 gigabitnu ethernet port i 1 gigabitnu SFP priključak. Proširuje mrežu od MM Gigabit Fiber 550m do SM Gigabit Fiber...

    Više
  • Optički konverter Gigabit

    Optički konverter Gigabit

    STE-8401M 10/100 / 1000mbps Media Converter Opis: STE-8401M je 10/100 / 1000mbps ethernet medijski pretvarač koji nudi 1 Port 100 / 1000Base-FX i 1 Port 10/100 / 1000Mbps Ethernet....

    Više
Mi smo poznati kao jedan od vodećih gigabit media konverter proizvođača i dobavljača u Kini za našu kvalitetu proizvoda i niske cijene. Slobodno kupite bulk jeftini gigabitni medijski konverter i GEt cjenik iz naše tvornice.